Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych jak i przyszłych Klientów, Kancelaria świadczy również usługi online poprzez elektroniczną obsługę Klienta.

Realizując obsługę prawną online Kancelaria zapewnia zachowanie poufności przekazywanych informacji, które od momentu przesłania do Kancelarii objęte są tajemnicą i nie mogą zostać ujawnione.

Obsługa prawna online może polegać w szczególności na uzyskaniu porady prawnej, opinii prawnej, przygotowaniu projektu umowy lub pisma procesowego.

 W Kancelarii porady prawne udzielane są przez 5 dni w tygodniu. 

 


Celem uzyskania pomocy prawnej online należy:

  • Przesłać e-mail na adres Kancelarii: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z opisem swojej sprawy lub problemu prawnego załączając scany posiadanych dokumentów.
  • Oczekiwać zwrotnej odpowiedzi w ciągu 24 godzin z zaproponowaną ceną za daną usługę. W przypadku spraw skomplikowanych usługa zostanie wykonana w ciągu 3 dni roboczych.
  • Przesłać na adres Kancelarii: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oświadczenie o akceptacji zaproponowanej przez Kancelarię ceny za usługę prawną.
  • Po zaakceptowaniu zaproponowanej ceny przez Klienta należy dokonać wpłaty uzgodnionej kwoty na wskazany przez Kancelarię rachunek bankowy.
  • Czekać na e-mail zwrotny z odpowiedzią na przedstawione zapytanie.

 

NIEZALEŻNIE OD POWYŻSZEGO ROZWIĄZANIA ZACHĘCAMY DO SKONTAKTOWANIA SIĘ Z NAMI WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ KONTAKTOWY W ZAKŁADCE KONTAKT.

W przypadku, gdy zapytanie dotyczyć będzie sytuacji, w której wymagane będzie dostarczenie dokumentów przez Klienta lub udzielenia przez niego bardziej szczegółowych wyjaśnień, termin realizacji usługi zacznie biec od chwili wykonania czynności przez Klienta.
Dokonanie przez Klienta wpłaty na rachunek bankowy należności pieniężnej celem uzyskania pomocy prawnej online równoznaczne jest z akceptacją regulaminu świadczenia usług prawnych przez Internet*. Faktury VAT wysyłamy listem poleconym.

* REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG ONLINE

Tu jesteśmy

Dąbrowa Górnicza, ul. Królowej Jadwigi 34

Godziny otwarcia

poniedziałek
08:00 - 20:00
wtorek
08:00 - 20:00
środa
08:00 - 20:00
czwartek
08:00 - 20:00
piątek
08:00 - 20:00
sobota
INDYWIDUALNIE
niedziela
INDYWIDUALNIE

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 1

Wczoraj 12

W tym tygodniu 24

W tym miesiącu 107

Ogółem 14919

Kubik-Rubik Joomla! Extensions