Oferujemy kompleksową obsługę (wycena, analiza aspektów prawnych, kompletowanie dokumentacji, pomoc w sfinalizowaniu jak najbardziej korzystnej transakcji) w zakresie sprzedaży dowolnego typu nieruchomości.

 

SKUP NIERUCHOMOŚCI Z PROBLEMAMI

Skup nieruchomości, które nie mogą znaleźć nabywcy ze względu na trudną sytuację prawną lub finansową. Pomoc w wycenie i znalezieniu możliwie korzystnego rozwiązania prawnego, umożliwiającego szybką sprzedaż.

NIECHCIANY LOKATOR

Zdarza się, że na skutek różnych okoliczności możemy mieć problem ze sprzedażą mieszkania z zameldowanym bliższym lub dalszym krewnym, który z różnych powodów może odmówić wyprowadzki i wymeldowania. Przeprowadzamy analizę prawną sytuacji i pomagamy w sfinalizowaniu sprzedaży.

NIERUCHOMOŚCI ZDEWASTOWANE

Lokale i mieszkania, które nie nadają się do użytkowania bez przeprowadzenia generalnego remontu. Zniszczenie może być skutkiem zaniedbania, zalania lub dowolnych czynników, uniemożliwiających wprowadzenie się nowych lokatorów. Zajmujemy się skupowaniem zniszczonych nieruchomości. Domy, mieszkania oraz apartamenty. Każdą z tych rzeczy bezpłatnie dla Państwa wycenimy i wypłacimy cenę zakupu gotówką do ręki, w przypadku akceptacji naszej oferty.

NIERUCHOMOŚCI Z DŁUGIEM

Sprzedaż nieruchomości z zadłużeniem może przysporzyć wielu problemów. Pomagamy w podjęciu szybkich i korzystnych decyzji, oferując też darmową analizę i szybkie rozwiązanie sprawy. Zajmujemy się skupowaniem zadłużonych nieruchomości. Domy, mieszkania oraz działki. Przygotujemy dla Państwa bezpłatną wycenę oraz wypłacimy cenę zakupu gotówką do ręki, w przypadku akceptacji naszej oferty.

Tu jesteśmy

Dąbrowa Górnicza, ul. Królowej Jadwigi 34

Godziny otwarcia

poniedziałek
08:00 - 20:00
wtorek
08:00 - 20:00
środa
08:00 - 20:00
czwartek
08:00 - 20:00
piątek
08:00 - 20:00
sobota
INDYWIDUALNIE
niedziela
INDYWIDUALNIE

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 0

Wczoraj 15

W tym tygodniu 0

W tym miesiącu 426

Ogółem 14325

Kubik-Rubik Joomla! Extensions